Ayna Mobilya

Ayna Mobilya

1977 yılında İLGİ MOBİLYA adıyla kurulan firmamız,dürüst,kaliteli ve ‘Müsteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle bugün 50 ye yakın çalışanıyla 12 000 m2 kapalı alanda Kanepe,Çekyat,Koltuk takimi,Oturma grubu,Yatak-baza,ev tekstili ’üretim Entegre Tesisi haline gelen AYNA MOBİLYA 1977 yılında ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla,kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi bayi ağı ve siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten AYNA MOBİLYA ana malzemelerini özenle seçmekte,insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.Bu konuda:Avrupa normlarına uyulmakta,kanserojen etkisi bulunmayan E1 normunda ürün kullanılmaktadır.Üretimlerimiz en kullanışlı bir şekilde kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.

Her geçen gün artan ürün çeşidiyle,sektörde her zaman yenilik peşinde kosan atılımcı ruh,yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle girmiştir.

Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi,fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir.Bu yüzden AYNA MOBİLYA markası;sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.

Müşterisine değer veren ,ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan ,fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

Kurumsal kültüre önem veren ve uluslar arası standartlarlarda üretimi yapan AYNA MOBİLYA farklılaşmanın sadece tasarımlarda deyil süreçdede gerektiyine inanan bir kuruluştur bunun için tasarımlarında ve süreçlerde çizgisini koruyan AYNA MOBİLYA hitap ettiyi müşteri kitlesine satın alına bilecek en iyi seçenekleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.
 
"Ayna Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon 0553 453 34 19 - 0352 322 02 20
Şehir Kayseri
Adres ORGANİZE SAN BÖL 29 CAD 60/A MELİKGAZİ/KAYSERİ
 
"Ayna Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İmalatçı, Toptancı
Kategoriler Ev Mobilyaları