Çilek Mobilya

Çilek Mobilya

Çilek mobilya
 
"Çilek Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0212) 465 78 45
Web http://www.cilek.com.tr
Şehir İstanbul - Avrupa
Adres Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A/3 Blok Kat:17 No:469 Yeşilköy – İstanbul
 
"Çilek Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mobilya Dekorasyon


Çilek Mobilya FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERÇilek Mobilya
2011 yili Agustos ayinda Edremit Çavusköylü Mobilyadan arabali Çilek Odasi takimi aldim Ürün zaten teslinm zamanindan çok sonra geldi.Kurulum sirasinda da 3 kapili dolabin yan paneline zarar..

Çilek mobilyadan aldığım Ürünüm kısa sürede deforme oldu
merabalar ben burdur çilek bölge bayinizden 2010 ocak ayinda ogluma turbo model arabali yatak aldim. ve üst yan taraflarinda siyah camin oldugu yere takin yerlerde her iki yan üst tarafta ön..

Çilek mobilya Kullanıcı hatasıymış
bundan bir yıl önce eko turbo arabalı yatak aldım ön panelinde çatlak oluştu bunu firmaya bildirdim 25 gün sonra ben aradığımda bana kullanıcının basması ve esnemesi veya darbe vs. sonucu ku..

Çilek Çocuk odasi (araba )
1/su anda tahta oldugu gibi kirilmis ( doseyin altinda olan tahtalar ) 2 yilldir bana soz veriyorlar ama hala bi sey gelmedi cocugum yerde yatmaktadir . 2/POSITIF genc odanin yatak ortusun s..

Düzce Çilek mobilya Rahatsız edici
çilek arabalı yatağın 770 TL olduğu zamanda oğluma (bundan üç yıl önce) almış olduğum yatağı oğlum kesinlikle kullanamıyor.hevesle yatmış olduğu yatağın kenarında çıkıntıları olduğu için uyu..

Çilek mobilya kapanma mekanizması
çilekden aldığım çekyatın açılıp kapanma mekanizması bozuldu nerede nasıl ve kaça yaptırabilirim böyle bir tamir servisiniz varmı bilgi verirseniz sevinirim