Doğtaş

Doğtaş

Doğtaş | Ben Yenilendim...
 
"Doğtaş" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0212) 438 23 36
Web http://www.dogtas.com.tr
Şehir Çanakkale
Adres Doğtaş Marka Distribütörü;Tekstilkent Tem Yolu Garanti Koza Plaza A Blok No:32 Esenler
 
"Doğtaş" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları


Doğtaş FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERDoğtaş parça değişimi
Merhaba mayıs aylarının sonuna doğru Diyarbakır doğtaş mağazasına yatak odası takımı almak için gittik snow marka yatak odasını aldık belirtilen sürede gettirip montajını yaptılar.montaj sır..

Şikayet
15/06/2010 TARIHINDE DOGTAS KONUKSEVER MOBILYADAN KOLTUK TAKIMI ALDIM ALDIGIM ILK GÜNDEN BERI KUMAS SIKINTIM VARDI KUMASI ÇOK KÖTÜYDÜ TÜM TOZLARI ÜZERINE TOPLUYORDU VE TEMIZLEMEM MÜMKÜN DEGI..

Doğtaş Servis gelmiyor...
2 hafta önce iki bazalı yatağı açtık fakat bazaların ikiside kilitlendi kapanmıyor. 2 haftadır servis beklıyoruz çeşitli nedenerden dolayı gelmıyorlar bugun de 1 hafta sonra geleceğiz dedile..

İki ay oldu doğtaştan aldığım ürün hala gelmedi
12 mayıs tarihinde antakya doğtaş bayinden salon takımı yemek odası ve oturma gurubu aldım yemek odasının sandalyeleri hala gelmedi müşteri ilişkilerini aradığımda her telefonu açan beni bir..

Doğtaş tanSiyah boya veren kumaş
Koltuklarımın kumaşı simsiyah boya veriyor açık renk olmasına rağmen rengide gittikçe kararıyor,defalarca başvurulması gereken yerlere başvurdum bu bir sorun değil denildi,oturduğunuz koltuk..

Doğtaşın Ürünü teslim edilmedi
Sayın Yetkililer, Sayın Şirket Temcileri, Sayın Müşteri Hizmetleri ve Müşteri memnuniyeti Görevlileri, Markanıza ve imajına güvenerek,azımsanmayacak bir miktarda tutarın tamamını üç ayrı tak..

Doğtaş rize İdea koltuk takımının kılıf dıkilmesi
4 3 tarihinde kılıfların sipariş verildi kısa sürede teslim edileceğini bellirtiler aradan 45 gün gecmesine rağmen teslim edilmedi .aldığım bayiyi aradım sizi ararız dediler hala ses yok .ür..

Doğtaş tan Söylenen ürün gelmedi
25,05,2009 da aldığım ürünü gürgen die sattılar taşınırken baktığımda inanamadım ürünün heryeri sunta ve şimdi hiç bir yardımda bulmuyorlar yani yalan söylediler insanlar güven duygusu sıfır..

Doğtaş Baza değişim
BAZA ALDIM FAKAT EVİME HENÜZ GELMEDİ.BENDE DEĞİŞİM YAPMAK İSTİYORUM Şikayet Detayı : BEN ÖĞRETMENİM 15 TATİLDE GENÇ ODASI ALDIM.DÜN TESLİM ETTİLER.FAKAT BAZAYI HAFTAYA GETİRECEKLERİNİ SÖYLE..

Doğtaş ilgisizlik
18.12.2010 tarih ve 929737 sıra nolu irsaliyeli fatura ile teslim aldığımız ( idea üçlü koltuk 303 ) ürün hatalı çıkmiştı... ŞİKAYET; Kaliteli ve en iyi diye aldığımız koltuk takımının hatal..

Doğtaş biga Kumaş şikayetleri
2005 nisan ayında biga dogtaştan yatak odası oturma odası tv sehbası ve tek kapılı gümüşlük aldık.1.si yatak odasının kulpları koptu aradık servis istedik 1 yıl oldu hala gelecekler.2.si ise..

Doğtaş Kayapınar baza Başlığı
Temmuz Ayının ortasında Doğtaş Kayapınar Mağazasında 6 kalem mobilya satın aldım.%50 si nakit ve %50 side kredi kartıyla ödeme yaptım.İlk Günde bizleri iyi karşıladılar. Fakat ödeme yapıldık..

Yalova Doğtaş zorla Aynayı eve bıraktılar
11/10/2010 tarihinde çifliköy doğtaş mobilya ya mobilya siparişi verdim.Ancak 2 adet aynayı istemediğimi söyledim.Ayna hariç tüm ürünlerin 3.200 tl parasını ödedim.Bana aynayı iptal edemeyec..

Doğtaş ürünü teslim alamadım
12.09.2010 tarihinde magzanızdan cosmoaçılır masa beyaz aldım 12/09/2010 tarihinde teslim edilecekti ama gelmedi, aranıp herhangi bir bilgide verilmedi ben aradım üretimde sıkıntı oldugu 13/..

Doğtaş kumaş şikayeti
Merhaba; 1,5-2 sene önce doğtaştan aldığım paris oturma grubu koku problemi nedeniyle başvurdum fakat 2 ay geçmesine rağmen sorun başka hal aldı fakat hala çözülememiştir. 2 ay içinde 4 gün ..

Doğtaş Ürün teslim şikayetleri
ürünü teslim etme tarihinden çok geçmesine ve defalarca tlf.,bizzat giderek uyarmama rağmen ürünün bir kısmı hala gelmedi sizin gibi büyük bir firmaya hiç yakışmad.herkeside bu konuda uyarıy..

Doğtaş guneşli Servis şikayetleri
siz koskocaman doğtaşsınız ve ben ıkı aydır bı koltuk yuzunden servıs beklıyorum gercekten çok ayıpDoğtaş modoko Ürün deformasyon
2007 yılında firmanızdan yemek odası, yatak odası, ve oturma grubu satın aldım. ilk zamdi anlarda oluşan şikayetlerime geri dönüşüm aldım. bunun için teşekkür ederim. ancak son bir yıl içind..