Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya

Kelebek mobilya - Evini Benimser

200.000 metrekare alanda üretim tesisi olan büyük mobilya üreticilerinden biri olan kelebek mobilya sektörde uzun yıllardır iddiasını sürdürmektedir.

Kelebek mobilya gerek kalitesiyle gerekse hedef kitlesine verdiği güvenle Türkiyede kabul görmüş bir marka olmayı başarmıştır.

Mobilya sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Kelebek mobilya ile ilgili ürünleri mobilyala.com adresinden inceleyebilirsiniz. Kelebek mobilya ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
 
"Kelebek Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0216) 446 77 15
Web http://www.kelebek.com.tr
Şehir İstanbul - Anadolu
Adres Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.Genel Müdürlük:Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.Zümrüt Evler Mah. Çilek Sok. No:5 34852 Maltepe - İstanbul
 
"Kelebek Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, İthalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları, Mobilya Dekorasyon

Kelebek Mobilya FİRMASI İLE İLGİLİ HABERLER :

07 Eylül 2010, Salı
Kelebek mobilya 'dan yeni nesil koltuklar
Kelebek Mobilya Kelebek mobilya 'dan yeni nesil koltuklar Darbelere, solmaya, paslanmaya dayanıklı olan ve kendi kendini temizley..

25 Ekim 2009, Pazar
70 Yıllık Kelebek Mobilya Kayseri`ye Uçuyor
Kelebek mobilya / Türkiye`nin ilk söküp takılabilir (portatif) mobilya üreticisi Kelebek Mobilya, Kayserili LPG tankı üreticis..

01 Eylül 2007, Cumartesi
Kelebek Mobilya Sermayesini 50 Milyon YTL'ye Çıkarıyor
SPK, Kelebek Mobilya'nın Sermayesini Tamamı Nakden Karşılanmak Üzere 26 Milyon YTL'den 50 Milyon YTL'ye Çıkarması Dolayısıyla İhra..

14 Eylül 2006, Perşembe
Kelebek Mobilya Almanya`daki şirketini tasfiye edecek
Kelebek Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş, Almanya'da bulunan şirketini tasfiye edeceğini bildirdi. Kelebek Mobilyadan Borsa..

07 Ağustos 2006, Pazartesi
Kelebek mobilya için çağrı muafiyeti
Kelebek Mobilya Kelebek mobilya için çağrı muafiyeti ANKARA(ANKA)- Sermaye Piyasasi Kurulu (SPK), Kelebek Mobilya Sanayi ve T..

06 Haziran 2005, Pazartesi
Kelebek Mobilya : `İthal Ürün, yerli mobilyacıları sarsmaz`
Dünyaca ünlü mobilya firması IKEA`nın Maya Grubu ile işbirliği yaparak Türkiye pazarına girmesi gözleri mobilya sektörüne çevirdi...

02 Nisan 2005, Cumartesi
Kelebek mobilya 70`inci yılını kutlamaya hazırlanıyor
Türkiye`nin önde gelen mobilya üreticilerinden Kelebek Mobilya 70`inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Kelebek Mobilya Genel Müdürü..

13 Şubat 2005, Pazar
Kelebek Mobilya ile Evinizi İnternetten Döşeyin
Türkiye`nin önde gelen mobilya üreticilerinden Kelebek Mobilya 70`inci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Kelebek Mobilya Genel Müdürü..

09 Temmuz 2004, Cuma
Kelebek mobilya gençlik aşısı yaptı
Kelebek mobilya gençlik aşısı yaptı 29 yıllık Kelebek, `anne-babaların` markası imajından kurtulmak için gençlik hareketi başla..

12 Mayıs 2004, Çarşamba
Kelebek Mobilya ile Görüşüyoruz
Haziran ayıyla birlikte kahverengi eşya diye nitelendirilen mobilya sektörüne de girmeye hazırlanan Arçelik`te Genel Müdür Gündüz ..Kelebek Mobilya FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERKelebek mobilya Mutfak ölçü uyumsuzluğu
Ramazan Bayrami öncesi Maltepede bulunan Kelebek Mobilyaya giderek masif mutfak ile ilgili görüsmeler yapildi. Siparis öncesi evimize gelinerek kabataslak ölçüler alinarak mutfak modeli proj..

Kelebek mobilya ürünüm teslim edilmiyor
kelebek mobilya'ya yaklaşık 1,5 ay oldu sipariş vereli ürünün akıbeti hakkına hiç bir bigi verilmiyor. siparişlerim mutfak masası ve koltukları ile zigon sehpa 4116 ürün kodu 9090 kol 4007-4..