Kilim Mobilya

Kilim Mobilya

Kilim Mobilya | Bi kilim yeter sevgilim!

Kilim Mobilya, 30 yıllık bir tecrübenin adı. 1976dan günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almış bulunuyor.

Başta kanepe ve koltuk takımları olmak üzere, yatak, baza, ev tekstili ve modüler (yatak odası, genç odası, yemek odası, vestiyer, tv sehpaları, bilgisayar masaları) ürünleriyle yurt çapında kendini kanıtlamakla yetinmeyen Kilim Mobilya, Türk Mobilya sektörünün ihracat dünyasındaki yüz aklarından olmayı başarmış ender firmalardan bir tanesidir.

Kilim Mobilyada, ISO 9000 sertifikasına sahip, 130.000 m2si kapalı, 500.000 m2si açık olmak üzere toplam 600.000 m2 alan üzerine kurulu, üretim sisteminin ve üretim çıktısının çevreye saygılı olmasına azami dikkat gösteren fabrikamızdaki 1500 çalışanın tüketici memnuniyetinin önemliliğinin bilincinde olarak sergilediği performans, bir ürünün taslak halinden tüketicinin kullanımına kadar ki yolculuğunda en üst seviyede tutulmaktadır. Satış sonrası hizmetleri ile de bu performansını destekleyen Kilim Mobilya, mevcut teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak müşterileri ile sürekli iletişim halindedir.

Yurt genelinde 1000i aşkın satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan Kilim Mobilya, her geçen gün daha fazla evi Kilim Mobilyanın konfor ve sağlamlığı ile tanıştırarak göz alıcı ve ferah mekânlar dekore edilmesini sağlamaktadır.

Aynı şekilde uluslararası fuarlar vasıtasıyla ürünlerimizle tanıştırdığımız ve ticaret hacmimizi gün geçtikçe arttırdığımız Almanya, İngiltere, İskoçya, Yunanistan, İrlanda, Finlandiya, Kanada, Estonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Orta Amerika Ülkeleri, Moğolistan, Türkmenistan, İran, Irak, Mısır, BAE, İsrail, USA, Fas ve K.K.T.C. gibi ülkelere en kısa zamanda yenilerini eklemeyi kendisine görev edinen Kilim Mobilya, kısa vadede hayata geçireceği yatırımları ile hem ülke ekonomisine hem de Türk ürünlerinin yurtdışındaki pazar payına katkıda bulunmaya devam edecektir.

Kilim Mobilya Olarak Misyonumuz, Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak.

Kilim Mobilya Olarak Vizyonumuz, Sektörde tek rakibi kendisi olan,dünya markası,referans kuruluş olmak.

Kalite Politikamız
Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen Kilim Mobilya için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir.
Kaliteli Ürün ya da Hizmet, Rastlantilarin Değil, Sistemli Çalışmaların Sonucudur.

- Kilim Mobilya -
 
"Kilim Mobilya" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon + 90 352 322 02 02 (pbx)
Web -
Şehir Kayseri
Adres Kilim Mobilya Merkez : 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ. 43 CADDE NO:27 KAYSERİ / TÜRKİYE

kilim@kilimmobilya.com.tr
 
"Kilim Mobilya" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İmalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları


Kilim Mobilya FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERKilim mobilya ürünümden memnun degilim değişimini istiyorum.
Ben koltuk takimimi teshirde görmedim.Bana katalogdan bakip siparis verebilecegim söylendi ve bende bunun üzerine koltuklari mecburen katalogdan begendim.Yalniz hiç memnun degilim.Nedenine g..

Kilim Mobilya Eksik ürün teslimi
27.08 .2011 tarihinde pesin ödeme yaparak almis oldugum salon takimi ve oturma grubu eksik olarak teslim edilmistir.magduriyetimizle ilgilenen olmadi.
hala bekliyoruz.ilginize bilginize..

Kilimden Değişim dediler beş aydır oyalıyorlar
kilim mobilyanın kalitesine güvenerek aldığımız koltuk takımlarında özür çıktı yani kumaşın üzerinde sayısız düğüm var kopup kumaş açılmaya müsait bunun üzerine bozüyükteki kilim mobilyaya y..

Kilim mobilya yatak odası takımımı kimse kurmaya gelmedi.
kayseri dogancay kilim mobilyadan eylül yatak odası takımı aldım.defalarca kez aramama rağmen hala kimse gelipte takımı kurmadı.tam 1 ay dan fazla oldu.yazıklar olsun.eger sizin hizmet anlay..

Kilim Mobilya Kurulum
Bartın Kaynar Center bayinizden yatak odası salon talımı genç odası için 2 adet baza ve 1 adet gardolap için 6000 tl ödeyip satın aldım Edremite gideceğimi orada servis tarafından kurulmasın..

Kilim Mobilya Ürününde yırtık mevcut
almış oldugum ürün meri koltuk takımı satıcı magzadan memunum sıkıntı yok ama ürün nasıl taşındı veya nasıl yapıldı bilmiyorum her tarafında yırtıklar mevcut teslim almayacaktım taşımacı ark..

Kilim Mobilya Koltuk kumaşlarında dökülme
Bundan 9 ay önce kilim mobilyadan koltuk takımı aldım koltuklarda 2 ay sonra yüzlerinde dökülme oldu servisine başvurdum 2 kanepenin yüzü değişti koltuk takımında yeniden dökülmeler başladı ..

Kilim Mobilya'dan İlgisizlik
kilim mobilyadan baza aldim ödemesini peşin yaptim baza ancak 3 haftaya kadar teslimati yapildi ve baza geldiginde baza arizali çikti üst kapagi kırik olarak geldi magazaya söyledik hala ser..

Kilim mobilya (Lider oğlu mobilya teşhir ürünü)
OCAK 27 DE TESLİM EDİLEN KOLTUK TAKIMINI TEŞHİR ÜRÜNÜ GÖNDERDİ VE DEFALARCA TEŞHİR ÜRÜNÜ GÖNDERMEYİN BU MAĞAZADAKİ KOLTUKLARI İSTEMİYORUZ DEMEMİZE RAĞMEN BİZE TEŞHİR KOLTUKLARINI GÖNDERDİ VE..

Beşyıldız mobilya hatalı ürnler
10.02.2011 tarinde kilim mobilyanın elegans yatak odası takımını ilgili firma montaj yaptıuktan sonra yaptığım incelemede aynalı komidinin kenar çerçevelerinin eğik olduğu ve çekmecelerin dü..

Cemre ev ürünleri paz. a.ş ürün değişimi
aldğım koltuk takımının üçlü oturma grubunun birinde kumaş ve derisinde yırtık yine almış olduğum sandelyelerin ikisinde çatlak ve derisinde hasar bulunmakta.Bunu hemen firmaya ilettim değiş..

Kilim mobilya ürün hatası
merabalar temmuz 2010 tarihinde batman kilim mobilyadan pembe bir şifonyer ücretini ödeyerek siperiş üzeri aldım.ürün elime 3 ay sonra turuncu olarak iptal etmek istememe rağmen zoraki tesli..

Elvin mobilya şikayet
şikayet konularını sıralandırayım.ben eşyalarımı kilimden almıştım memnun kaldım kardeşime tavsiye ettim.o da kilimden almaya karar verdi.malzemelri beğendik.bir kaçgün sonra akşam üzeri ek..

Kilim Mobilya Diva koltuk takımı
En yetkili kişiye .diva koltuk takımı leke tutmayan kumaştan üretilmiştir denilerek bana satıldı.2800 tl gibi yüksek bir rakamla takımı aldım. fakat sekiz aydır misafir salonumda yer almakta..