Yataş

Yataş

Yataşta eviniz hazır siz hazır mısınız?
 
"Yataş" Firmasına Ait İletişim Bilgilileri
Telefon (0216) 309 54 10
Web http://www.yatas.com.tr
Şehir İstanbul - Anadolu
Adres Yataş A.Ş. - İstanbul Genel MüdürlükCumhuriyet Mah. Kartal Cad. No:31 Yakacık/Kartal/İstanbul
 
"Yataş" Firmasına Ait Diğer Bilgiler
Faliyet Alanları İhracatçı, İthalatçı, Parakendeci
Kategoriler Ev Mobilyaları

Yataş FİRMASI İLE İLGİLİ HABERLER :

14 Eylül 2011, Çarşamba
Yataş'ın Uyku treni 7 şehri dolaşıyor
Mobilya ve yatak üreticisi Yataş 7 Eylül'de yola çıkacak olan perakende treni ile Türkiye'yi karış karış gezmeye hazırlanıyor. ..

17 Haziran 2011, Cuma
Uyku rengi için 4 milyon Euro yatırdı, 240 milyon lira ciro hedefi koydu
Yataş İcra Kurulu Başkanı Serdar Kitapçı, “Bundan sonra müşterinin uyku rengini belirleyip en uygun yatağı üreteceğiz.Hızlı büyü..

30 Aralık 2010, Perşembe
Yataş market oluyor
Perakende markası olmaya odaklanan Yataş, ev tekstilinden mobilyaya kadar farklı ürünlerin yer alacağı dekorasyon mağazaları a..

28 Aralık 2010, Salı
Yataş, kendini yeniliyor
Mobilya ve ev tekstilinde zincir mağazalara sahip Yataş, hem yönetim biçimini hem de mağazalarını değiştiriyor. Şirket dö..

10 Ağustos 2009, Pazartesi
Yataş İncirlik Üssü’ne de girdi
‘Sır vermeyen yatak’tan 110 milyon dolara uzandı İncirlik Üssü’ne de girdi. Kayseri’de 33 yıl önce sünger üretimiyle yol..

04 Ağustos 2009, Salı
Yataş a yatıranlar borsada 1 koyup beş aldılar
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda son dönemlerde yaşanan hareket baş döndürüyor. Ekonomideki tedirginliğe inat ende..

24 Temmuz 2009, Cuma
Yataş ' ta Taklit yatağa, hologramlı önlem
Mobilya, yatak ve ev tekstili sektörünün önde gelen markalarından Yataş, taklit ürünlere karşı başlattığı hologram uygulamas..Yataş FİRMASINA AİT ŞİKAYETLERYataş İptal Talebi
Yataş Mobilya A.Ş.’den aldığım dolap için EKİM 2010’da raf siparişi verdim. Yataş firmasının elemanları 10 gün içinde gelip ölçüleri aldı ve 25 TL keşif ücretini cebe indirdi. Yeni evlenen ..

Yataş tan Teşhir ürün
Tüketici haklarını bu kadar hiçe sayan bir firma ile ben hayatımda daha önce karşılaşmadım. Yataş ürün parasını peşin alıp teslimatta teşhir ürün gönderen, sonrasında ilgilenmeyen, sizi mağd..

Yataş Kullanım şikayeti
4 EYLÜL 2010 TARİHİNDE ANKARA ACİTYDEKİ YATAŞ MAĞAZANIZDAN TURUNCU CENOVA SALON TAKIMI MOLLY SATIN ALDIK. FAKAT KULLANIŞLI OLMADIĞINI BU SÜRE İÇERSİNDE FARKINA VARDIK. ŞÖYLEKİ KOLTUĞA HER OT..

Yataş yataktan İnanılmaz ağrılar
15/09/2009 BAYİSİNDEN ALMIŞ OLDUĞUM YATAŞ SOFTSTAR MODELİ VE180/200 EBATINDAKİ YATAKTAN İLK AYDAN İTİBAREN ASLA MEMNUN DEĞİLİZ.EŞİM VE BEN SABAHLARI İKİ BÜKLÜM VE İNANILMAZ AĞRILARLA KALKIYO..

Yataş mobilya corners
23/06/2009 DA YATAŞ IN KALİTESİNE GÜVENDİĞİM İÇİN BU KÖŞE TAKIMINI ALDIM. DAHA TESLİMAT SIRASINDA UFAK TEFEK DEFARMASYONLARLA HADİ NEYSE DİYEREK ALDIM. BU BİR YIL İÇERİSİNDE NE ARKA YASTIKLA..